Sverinus - kim jesteśmy?

Misją SVERINUS S.A. jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskiwaniu jak najwyższych kwot odszkodowań! Działamy rzetelnie, profesjonalnie i na jasnych zasadach, dlatego możemy się pochwalić jednym z najwyższych odsetek skuteczności w sprawach odszkodowawczych na terenie kraju.

Podejmując współpracę z naszymi Klientami, dążymy do świadczenia wyjątkowej i kompleksowej usługi stanowiącej konkurencję na rynku odszkodowań, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów i ekspertów w dziedzinie prawa, finansów i zarządzania oraz marketingu i obsługi klienta, a także współpracujemy ze sprawdzonymi rzeczoznawcami i lekarzami specjalizującymi się w orzecznictwie medycznym.

Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli pewność, że mogą liczyć na usługi na najwyższym poziomie!

Odszkodowania pomoc

SVERINUS S.A. - Uzyskiwanie odszkodowań

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań związanych ze szkodami osobowymi, majątkowymi, komunikacyjnymi czy rolniczymi, i walczymy z nieuczciwą praktyką zaniżania odszkodowań przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Dlatego każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie i partnersko, zapewniając mu profesjonalną opiekę, najwyższe standardy usług oraz holistyczne podejście do sprawy.

W ten sposób pomogliśmy już tysiącom poszkodowanych, a miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów i zaufanie, jakim obdarzają nas na co dzień. To sprawia, że staliśmy się jednym z liderów na rynku odszkodowań w Polsce.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Masz problem z uzyskaniem odszkodowania i potrzebujesz fachowej pomocy?

Zespół SVERINUS S.A.

Zespół SVERINUS S.A. tworzą profesjonaliści, którzy są specjalistami w dziedzinie odszkodowawczej, dlatego powierzając nam swoje sprawy, możesz mieć pewność, że oddajemy Cię w ręce odpowiednich ludzi, którzy zadbają o Twój komfort i zapewnią Ci kompleksową opiekę oraz pomoc w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudna sytuacja, w której się znalazłeś, wymaga od nas holistycznego podejścia do problemu, a Twoje zadowolenie oraz pomyślność podejmowanych wspólnie z nami działań uzależnione jest od jakości i profesjonalizmu naszych usług. Dlatego dbamy, aby każdy z członków naszego wyselekcjonowanego zespołu kształcił się w najlepszych uczelniach w kraju i za granicą, i dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza była poparta rzetelną pracą oraz doświadczeniem w rozwiązywaniu najtrudniejszych powypadkowych spraw odszkodowawczych.

Nasi specjaliści to osoby z wieloletnią praktyką w różnych dziedzinach prawa, rachunkowości, ekonomii i psychologii, którzy współpracowali z wieloma międzynarodowymi korporacjami, a swoje bogate doświadczenie zdobywali podczas prestiżowych warsztatów i szkoleń poświadczonych licznymi certyfikatami.  

Odszkodowanie za błąd medyczny

Dlaczego SVERINUS?

Wiemy, że dochodzenie do swoich praw oraz powrót do normalnego funkcjonowania po wypadku może być dla Ciebie i Twoich bliskich trudny i czasochłonny, dlatego każdego dnia troszczymy się o to, żebyś w jak najlepszej atmosferze doświadczył kompleksowości i profesjonalizmu świadczonych przez nas usług i przekonał się o naszej skuteczności.

W SVERINUS S.A. spokój naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego każdy z nich jest traktowany indywidualnie, a każda sprawa jest rozpatrywana od podstaw. Dzięki temu możemy mieć pewność, że Cię rozumiemy i że jesteśmy w stanie zaopiekować się Twoją przyszłością. Zaufaj nam i oddaj swoją sprawę w nasze ręce!

Rzetelna firma z doświadczeniem na rynku odszkodowawczym

Odszkodowanie za błąd medyczny
Błąd medyczny odszkodowanie
Pomoc w odszkodowaniach

SVERINUS S.A. to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odszkodowawczym, którą od lat tworzą eksperci specjalizujący się w uzyskiwaniu dla naszych Klientów przysługującym im świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Priorytetem naszych działań jest skuteczność, uczciwość i odpowiedzialność za powierzone nam sprawy, dlatego robimy wszystko, aby dochodzić odszkodowań w najwyższych kwotach pieniężnych za poniesione straty osobowe, majątkowe i komunikacyjne.

Nasi eksperci to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy wykazują się wysokim wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem popartym tysiącami wygranych spraw odszkodowawczych.

Dzięki doskonałej znajomości rynku krajowego i międzynarodowego jesteśmy w stanie określić rzetelnie i całościowo rodzaj odszkodowania, na jaki mogą liczyć nasi Klienci, oraz wycenić wielkość uszczerbku na zdrowiu, powypadkowej szkody majątkowej czy komunikacyjnej.

Nie boimy się twardych negocjacji i dbamy o to, aby działania Towarzystw Ubezpieczeniowych były prawidłowe, terminowe i nie działały na szkodę poszkodowanych i ich rodzin.

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług i kompleksową ochronę Twoich dóbr, od lat współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, radcami prawnymi i lekarzami specjalizującymi się w orzecznictwie medycznym, którym ufamy i o których rzetelności możemy zaświadczyć najwyższą na rynku odszkodowawczym skutecznością.

Jesteśmy profesjonalistami i pracujemy na najwyższym poziomie, dlatego każda Twoja sprawa jest dla nas wygraną sprawą!

Masz problem z uzyskaniem odszkodowania i potrzebujesz fachowej pomocy?